O NAS

Wszystko o DLI TRAVEL

Jesteśmy butikowym biurem podróży,
specjalizującym się w organizowaniu wakacji w Indiach
i w południowo-wschodniej Azji.

Jesteśmy butikowym biurem podróży, specjalizującym się w organizowaniu wakacji w Indiach i w południowo-wschodniej Azji. Naszą misją nie jest jednak organizowanie zwykłych wakacji, ale zapewnienie Wam wyjątkowych i niezwykłych doświadczeń, byście mogli poznać i zrozumieć lokalne kultury. Nasze podróże nie zwyczajne wylegiwanie się na plaży, lub zwiedzanie. Staramy się dostarczać Wam doświadczeń i wrażeń, jakich nie zapewnią Wam zwykłe wycieczki. Dla przykładu: noclegi w indyjskim pałac, którego połowa wciąż jest zamieszkana przez lokalnego władcę i jego rodzinę; kolacja na tarasie jednego z największych fortów w Indiach, w czasie której poczujecie się jak sam maharadża, noclegi na Bali w willi pełnej zabytków i przypominającej muzeum… Ale nasza specjalność to nie tylko noclegi w niezwykłych miejscach, lecz również niezapomniane doświadczenia kulinarne. W czasie każdej z naszych podróży czekają na Was niesamowite kolacje, których nie zapomnicie. Shubho Dutta, założyciel i właściciel DLI Travel, sam jest zapalonym kucharzem i uwielbia pyszne i autentyczne potrawy (nawiasem mówiąc, pracuje właśnie nad książką kucharską…).

Pozostajemy także w kontakcie z licznymi podróżnikami, którzy prowadzą własne blogi podróżnicze, wymieniamy z nimi doświadczenia, co dodatkowo pozwala nam czynić nasze podróże jeszcze bardziej niezwykłymi. Shubho ma niezliczone znajomości wśród lokalnych mieszkańców różnych krajów Azji (tak pojedynczych osób, jak i całych rodzin) – szczególnie, co oczywiste, w Indiach. Nasi Goście są zapraszani i goszczeni przez lokalne rodziny, dzięki czemu mogą lepiej poznać i zrozumieć lokalną kulturę. Tego rodzaju doświadczeń nie zapewniają zwykłe wycieczki, a są to doświadczenia, dzięki którym we wspomnieniach podróżników pozostaje coś znacznie głębszego i ważniejszego, niż tylko pamięć o odwiedzonych miejscach.

Taki jest nasz styl. Proponujemy Wam podróże pełne niezwykłych doświadczeń kulturowych, historycznych, przyrodniczych i kulinarnych, będące jednocześnie pełnymi radości i wyśmienitej zabawy wakacjami. Ale to jeszcze nie wszystko. Troszczymy się o naszych Gości i traktujemy ich nie jak zwykłych klientów, ale jak przyjaciół i członków rodziny i, gdy to tylko możliwe, zmieniamy programy naszych podróży tak, by maksymalnie dopasować je do ich… do Waszych oczekiwań.

“When we say we are empowered by passion, we mean it. This is the way we have sticked with since the very first day of our business. We are proud of what we have done but also very keen for what can be done.”

SHUBHO DUTTA- CEO