• Chcesz spędzić doskonałe wakacje w Azji?
  • Brak Ci czasu na żmudne planowanie i poszukiwania w Sieci informacji, które pomogłyby Ci zaplanować wymarzone wakacje?
  • Potrzebujesz porad, dotyczących miejsc wartych odwiedzenia, restauracji, gdzie warto jadać oraz tego, co możesz zobaczyć i zrobić w miejscach, które chcesz odwiedzić?

Specjalizujemy się w organizowaniu niezwykłych wakacji w Azji. Organizujemy wakacje w krajach takich, jak Indie (gdzie na naszych Gości czekają: podnóża Himalajów i safari w Parku Narodowym Kaziranga, hotele-pałace, majestatyczne forty Radżastanu), Tajlandia, Bali (Indonezja), Wietnam, Kambodża oraz Filipiny.

Każde oferowane przez nas wakacje i podróże są efektem naszych podróży i intensywnych poszukiwań. Spróbowaliśmy wszystkiego, co oferujemy i bardzo uważnie wybraliśmy najlepsze dostępne miejsca, hotele, środki transportu, restauracje i inne elementy naszych wakacji. Mamy także znajomości wśród blogerów (tak podróżników, jak i fanów wyśmienitego jedzenia) oraz lokalnych restauratorów, mistrzów kuchni i pisarzy. Kierujemy się także ich radami i sugestiami, by stworzyć dla Was doskonałe wakacje.

Umów się teraz z nami na darmowe konsultacje:

Imię i nazwisko:

Email:

Numer kontaktowy:

Czy byłeś już kiedyś w którymś z krajów Azji, Afryki lub Ameryki Pd.?:

Gdzie chciałbyś wyjechać na wakacje?:

Na jak długo?:

W ile osób?:

Kiedy planujesz wybrać się na wakacje (data lub miesiąc - choćby w przybliżeniu)?:

Zainteresowania:

 przygoda plaże nurkowanie posiłki w wyjątkowych miejscach wspinaczka noclegi w pałacach wędrówki po dżungli

Inne:

Budżet na noclegi: (na noc) :

 200zł 300zł 400zł 600zł 800zł

Szacowany budżet na osobę na całe wakacje:

Inne szczegóły Twoich wakacyjnych planów / Komentarze: