WYPRAWA NA INDONEZYJSKIE WYSPY

 

Dli Travel proponuje Wam niezapomnianą wycieczkę do Tajlandii połączoną z wakacjami na Bali! Spakuj kapelusz, wygodne buty oraz strój kąpielowy i wyrusz z nami w podróż życia. Czeka na Ciebie niesamowita przygoda!

Wakacje na tych trzech wyspach zapewnią Ci doświadczenia, jakich na próżno szukać w innych częściach świata. Bali jest nazywana perłą Indonezji nie bez powodu – można ją także nazwać po prostu rajem na Ziemi.

Na tą wyprawę zapraszamy szczególnie osoby ciekawe świata, które cenią sobie nie tylko rajskie widoki, turkusowe morze i piaszczyste plaże, ale także szukają regeneracji dla zmęczonego ciała i wytchnienia dla przepełnionego umysłu. Balijska filozofia szczęścia pozwoli Ci na wyciszenie się, otwarcie na nowe doświadczenia i zatrzymanie się na teraźniejszości. Po powrocie do domu będziesz odmieniony, radosny, spokojny i ….wolny. Podróż na Bali i sąsiadujące wyspy jest więc tym, czego mogą dostarczyć idealne wakacje – ucztą dla oczu, ciała i duszy.

Zapoznaj się ze szczegółowym programem dostępnym poniżej i weź pod uwagę naszą propozycję podczas planowania kolejnego wakacyjnego wyjazdu.

Gwarantujemy, że wrócisz do domu wypoczęty, zrelaksowany, pozytywnie naładowany i pełen wrażeń, a wspomnienia będą wywoływały uśmiech na twojej twarzy jeszcze długo po powrocie.

11 NOCY

12 DNI

CECHY: Przygoda, poznanie kultury

Masz pytanie?

SKRÓTOWY PROGRAM
 • Dzień 1: Program zależny od czasu przylotu na Bali. Transfer do balijskiej willi i zameldowanie.
 • Dzień 2: Zwiedzanie świątyni Taman Ayun oraz świątyni Pura Ulun Danu.
 • Dzień 3: Wyprawa do świątyni Uluwatu, położonej na klifie, na samym południu wyspy.
 • Dzień 4: Warsztat gotowania i potem wyprawa do wodospadu Kampo Lampo.
 • Dzień 5: Wyjazd do świątyni Tirta Emplu, po drodze odwiedziny plantacji wyjątkowej kawy i przejazd do świątyni Tanah Lot położonej na kamienistej wysepce u wybrzeża Bali.
 • Dzień 6: Przejazd łodzią na wyspy Gili i relaks.
 • Dzień 7: Aktywny wypoczynek (sporty wodne, rejsy, jazda konno, itd.)
 • Dzień 8: Transfer na wyspę Nusa Penida i przejazd na ukrytą między klifami plażę Atuh.
 • Dzień 9: Wyprawa do Kelingking, tzw. Anielskiego Billabong z naturalną laguną oraz na urwaną plażę.
 • Dzień 10: Relaks w Krystalicznej Zatoce.
 • Dzień 11: Powrót na Bali i przejazd na dziką plażę w rejonie Uluwatu.
 • Dzień 12: Program zależny od czasu wylotu do Polski. Transfer na lotnisko i powrót do kraju.

Highlights Of The Tour

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

DZIEŃ 1

Przylot na Bali.

W tym dniu program będzie zależał od czasu przylotu.

Będzie tu czekała na nas prywatna lub pół-prywatna willa w balijskim stylu, z basenem, otwartą przestrzenią na relaks i pokojami o bardzo wysokim standardzie.

Zakwaterowanie w takim miejscu jest wręcz nie do porównania z wielkim hotelem (znacząco tańszym), gdyż od samego początku posmakujemy tego, co Bali ma nam do zaoferowania w kolejnych dniach.

Kolacja – o 18:30, wyśmienite barbecue “z widokiem na morze”.

Nocleg na Bali

DZIEŃ 2

Śniadanie

Dziś czeka nas nieco dłuższa podróż.

Odwiedzimy Taman Ayun (Świątynię Rodziny Królewskiej) – ogromną świątynię Królestwa Mengwi, otoczoną szeroką fosą, która została wzniesiona w 1634 roku, oraz położoną na brzegu jeziora Bratan świątynię Pura Ulun Danu Bratan w Bedugul. Świątynia, wybudowana w 1663 roku, poświęcona jest balijskiej bogini wód, jezior i rzek – Dewi Danu.

Kolacja – w tradycyjnych balijskich chatach, wśród pól ryżowych. Bardzo autentyczne potrawy i niezwykła atmosfera!

Nocleg na Bali

DZIEŃ 3

Śniadanie

Dziś odwiedzimy świątynię Uluwatu. Czekają na nas także wspaniałe widoki z klifów na błękitny ocean.

„Ulu” znaczy w języku balijskim „serce”, zaś „watu” – kamień. Świątynia została zbudowana w XI wieku przez jawajskiego kapłana Empu Kuturana.

Popołudnie i wieczór spędzimy na pięknej plaży.

Kolacja – na plaży, o zachodzie słońca (skosztujemy przepysznych, świeżych ryb).

Nocleg na Bali

DZIEŃ 4

Śniadanie

Dzisiaj odwiedzimy lokalny bazar, a po zrobieniu zakpów udamy się na warsztat gotowania tradycyjnych,  balijskich potraw i poznamy tajniki lokalnej kuchni.

Po południu dotrzemy w rejony górskie, gdzie zachwycą nas niezwykłe widoki dżungli wraz z jej ukrytymi skarbami. Pełen uroku wodospad Kampo Lampo, będzie nie tylko magicznym miejscem do sfotorgrafowania, ale też ukojeniem w czasie gorącego dnia.

Kolacja

Nocleg na Bali

DZIEŃ 5

Śniadanie

Dziś udamy się do świątyni Tirta Emplu by doświarczyć,  starożytnego rytuału obmycia w świętych źródłach.

Odwiedzimy także plantacje kawy i przypraw. Będziemy mieli tam okazję by spróbować kawy Civet – najdroższej kawy na świecie…

W Tanah Lot odwiedzimy świątynię położoną na niewielkiej, kamienistej wysepce. Została ona wzniesiona w XVI wieku na polecenie jawajskiego kapłana Danghyanga Nirarthe, który wybudował wiele świątyń nad brzegiem morza wokół całej wyspy Bali.

Kolacja – o zachodzie słońca, w restauracji na plaży

Nocleg na Bali

DZIEŃ 6, 7

Śniadanie

Po śniadaniu transfer na Wyspy Gili.

Każdego dnia będziemy mieli czas na odpoczynek i relaks, ale nudzić się z pewnością nie będziemy – jest tyle rzeczy, które można tu robić: nurkowanie (diving i snorkeling), rejsy wokół urokliwych wysepek lub ich zwiedzanie (island hopping), sporty wodne, surfing, wędkowanie, rejsy łodzią z przeźroczystym dnem, jazda konna po plaży… i wiele, wiele innych!

Gdy będziemy już zmęczeni słońcem i wszelkimi atrakcjami, barbecue przy zachodzie słońca uprzyjemni nam wieczór.

Kolacja

Nocleg na Gili

DZIEŃ 8

Śniadanie

Po śniadaniu transfer na Wyspę Nusa Penida.

To wyspa z prawdziwymi cudami natury.  Prosto z portu udamy się do, pięknej ukrytej między wysokimi klifami plaży Atuh. Sąsiaduje ona z inną, dziewiczą plażą, zwaną diamentową, którą można podziwiać tylko z lotu ptaka, będąc niedostępną. Widok z wysokigo klifu jest wręcz nieziemski, a ogromne płąszczki, spokojnie falujące w krystalicznie czystej wodzie oceanu w połączeniu ze skalistą linią brzegową zachwycą każdego. Kąpiel w zatoce Atuh będzie odświeżająca, a szum fal udeżających o skały kojący i relaksujący!

Kolacja – w pięknym zakątku wyspy.

Nocleg na Nusa Penida

DZIEŃ 9

Śniadanie

Dzisiaj będziemy kontynuować odkrywanie magicznych zakątków Nusa Penida. Zobaczymy Kelingking beach ze spektakularną formą skalną w kształcie dinozaura. Potem przejedziemy do tzw. Anielskiego Billabong z naturalną laguną tworzącą się w czasie odpływów. Nieopodal zaglądniemy na Urwaną Plażę, która tak naprawdę reprezentuje ciekawą linie brzegową z oceanem wciętym w ląd, tworzącym orgomny basen. Woda jest tam tak przeźroczystą, że promienie słońca sięgają dna odkrywając jego zawartość.

Kolacja – z widokiem na ocean

Nocleg na Nusa Penida

DZIEŃ 10

Śniadanie

Jeśli wrażeń na Nusa Penida będzie jeszcze za mało, to Krystaliczna Zatoka będzie dopełnieniem. Woda w tej zatoce (jak słusznie nazwa wskazuje) jest krystanicznie czysta, a odbijające się w niej promienie słońca, sprawiają wrażenie jakby lśniła. Tu będzie czas na plażowanie, pływanie oraz odkrywanie podwodnego świata nurkując zaraz przy brzegu.

Kolacja – w promieniach zachodzącego słońca

Nocleg na Nusa Penida

DZIEŃ 11

Śniadanie

Po śniadaniu powrót na Bali.

Popołudnie spędzimy na dzikiej plaży w rejonie Uluwatu, gdzie nie ma tłumów, a tylko natura, cisza i nieskażone piękno.  To będzie ostatnia szansa na doświadczenie rajskich plaży Bali. Po zmierzchu będziemy wspominać minione dni delektując się pysznymi koktajlami w przepięknie położonym barze, Single Fin.

Kolacja

Nocleg na Bali

DZIEŃ 12

Transfer na lotnisko i wylot do Polski.

HOTELE

PÓŁPRYWATNA WILLA

DODATKI
CENY

8600 zł.* / osobę

Daty

Skontaktuj się z nami, a stworzymy Ci wakacje szyte na miarę ;-).

*Cena zakłada grupę min. 10 osób.

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie w balijskich willach (11 nocy / 12 dni)
 • Transport w obrębie Bali, Gili, Nusa Penida
 • Śniadania i obiadokolacje
 • Usługi lokalnych przewodników
 • Wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Ubezpieczenie podróżne
 • Realizację program i opiekę Shubho w czasie podróży

Cena nie zawiera:

 • Przelotu z/do Polski (ok. 3500 pln)
 • Napiwków (ok. 45 usd)
 • Przekąsek w trakcie dnia, ale śniadania i obiadokolacje są bardzo syte.
 • Wydatków własnych

Newsletter

Bądź na bieżąco – zapisz się do naszego newslettera, żeby otrzymywać najświeższe informacje o naszych podróżach.