Wycieczki dla singli z DLI

Życie singla niesie ze sobą wiele korzyści. Jednak co w wypadku, gdy realizacja marzenia o podróżach zostaje odłożona ze względu na brak towarzystwa? Dla tych, którzy nie posiadają drugiej połówki mamy idealne rozwiązanie – azjatyckie wakacje dla singli!

W swojej ofercie DLI Travel posiada ofertę dedykowaną samotnym osobom. To propozycja dla tych, którzy pomimo swej niezależności nie chcą zwiedzać świata w pojedynkę. W naszym biurze indywidualiści, których łączy chęć poznania Azji znajdują kompanów podróży.

Jak wyglądają tworzone przez nas grupy?

Kompletując zespół kierujemy się preferencjami zainteresowanych dotyczącymi podróży. Tworzone przez nas grupy składają się głównie z singli, z czego 60% stanowią kobiety. Wiek członków zespołu mieści się w przedziale 30-50 lat. Czasami zdarza się, że do grona dołączają również pary. Naturalne jest, że podróżowanie z obcymi rodzi wiele obaw, dlatego w razie potrzeby odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

Jaki jest plan wycieczki?

Ze względu na niewielką ilość członków grupy, plan wycieczki jest bardzo elastyczny. Nasi przewodnicy to specjaliści z zakresu turystyki, także tej kulinarnej, dlatego wycieczka bogata będzie w przepiękne widoki i aromatyczne potrawy. Integracja podczas wspólnych posiłków, nocnych wyjść i wydarzeń to zdecydowanie motyw przewodni azjatyckich wakacji dla singli.

Dlaczego warto wybrać wakacje dla singli?

Podróżowanie w pojedynkę wiąże się z wieloma zagrożeniami. My, jako biuro podróży mamy za zadanie Cię przed nimi ochronić. Dzięki negocjacjom z zagranicznymi partnerami pomożemy zaoszczędzić Ci nie tylko pieniądze, ale także czas potrzebny na organizację wyjazdu. Co najważniejsze, wycieczka dla singli to niesamowita przygoda, której nigdy nie zapomnisz!

Recent Posts